Frontier (2018)
1x04 Wake Up, Girls! New Chapter
Mp3: 96/140

MUSICLOFT - Serce Ci Skradnę (Nowość Disco Polo 2018)MUSICLOFT - Serce Ci Skradnę (Nowość Disco Polo 2018)
Subskrybuj kanał disco polo BRAXTON MUSIC i koniecznie wciśnij 🔔: http://www.youtube.com/c/braxtonmusic?sub_confirmation=1
FACEBOOK BRAXTONMUSIC : http://www.facebook.com/BraxtonMusic/
FACEBOOK MUSICLOFT: http://www.facebook.com/MUSICLOFTSTUDIO
STRONA BRAXTONMUSIC:
http://www.braxtonmusic.pl/
KONCERTY MUSICLOFT: 503 100 266

MUSICLOFT - Serce Ci Skradnę
muz. Tomasz Piasecki, Jonasz Brzeźniak
sł. Ewelina Kowalik, Mariusz Bereziak

Zespół disco polo MUSICLOFT powstał w 2014r. Głównym inicjatorem powstania zespołu był Mariusz „BEZIK” Bereziak z zespołu GrooveBusterz, który wraz z Eweliną Kowalik zdecydował się założyć odrębny projekt. Ewelina to wokalistka, występująca również pod pseudonimem „LAYNA”, która od najmłodszych lat uwielbiała śpiewać, tańczyć i być w centrum uwagi, a miłość do muzyki zaszczepili w niej rodzice. Największym do tej pory osiągnieciem muzycznym zespołu MUSICLOFT jest utwór disco polo “Będziemy Pić” nagrany wspólnie z zespołem DEFIS w 2016 roku, który do tej pory osiągnął ponad 15 milionów wyświetleń w serwisie YouTube. Oprócz tego zespół znany jest z takich wcześniejszych utworów jak „Nie jestem Naiwna”, czy „Kochaj Mnie Namiętnie”. Oba te single również zdobyły dość szerokie grono fanów osiągając bardzo dobre wyniki w telewizjach muzycznych oraz rozgłośniach radiowych. Ostatnie utwory disco polo zespołu MUSICLOFT „Jeszcze Więcej” i „Numerek”, również zyskały przychylność fanów i tylko w samym serwisie YouTube, osiągnęły każdy z nich, po ponad 2 miliony wyświetleń.

„Serce Ci Skradnę” to najnowszy utwór disco polo tego radosnego duetu, który od samego początku porywa do tańca i śmiało można polecić go na zbliżające się Walentynki.

Braxton Music 2018

Facebook