The Layover | Power Ponies | Historia

Robert Burneika (Burneikasports.com) vs Dawid Ozdoba (BadBoys.pl) - cała walka !!!!

Walka z 2013 - wygrał Robert Burneika po decyzji sędziego w ostatnich 2 minutach 3 rundy - Ozdoba według niego unikał walki. Sami ocencie czy unikał czy miał taką taktykę i cały czas kontrolował walkę.

Rożnica wagi ponad 50 kg
- Dawid Ozdoba - 82 kg
- Robert Burneika 136 kg .

To jedyna walka w POLSKIM MMA z taką różnicą wagi i to pierwszy chippendales , który walczył na tak prestiżowej gali MMA Attack z kulturystą .
Robert Burneika vs Dawid Ozdoba
Każdy może widzieć co chce, ale my widzimy jedno, że gdyby Ozdoba "zajebał" Koksowi w tył głowy w tej minucie (1:07) to by było już po walce - jednak bał się dyskwalifikacji , a jednak jego taktyka na zmęczenie Koksa i zadawanie tylko celnych strzałów podczas gdy on za nim biegał nie spodobała się. Szkoda , że przerwał 2 minuty przed końcem bo na pkt wygrywał Ozdoba i bawił się z Robertem .

Szacun dla jednego i drugiego i pozdrawiamy hejtów . ;-)